Clădirea liceului la început de drum
Noul aspect al clădirii liceului
Liceul iarna
Sala de info cu calculatoarele noi
Sală de clasă
Atelierul
Noile dotări în atelier
Cantina și Internatul


Promoția 2012-2013

 

12a

Barticel Gheorghe

Matematică-informatică

 

AIBEN I. AMALIA

DURNESCU V. MONICA

LÖRINCZ E. ALEXANDRU-EMILIAN

PRICOP V. MARIA-MAGDALENA

BĂDĂRĂU I. ALEXANDRU-IONUŢ

GHERASIM C. CARMEN-IULIANA

MARDARE V.A. ANCA-MĂDĂLINA

RARINCA F. ANDREEA-MARINA

BARA D. NORBERT-IGNÁC

GHERASIM I. IOANA

NAHOI C. ANDREEA

RIBIŢĂ C. COSMIN

BOŢONI I. ADELINA

HADARAG C. DENIS-ADRIAN

NEGOIŢĂ O.D. ANCUŢA-RALUCA

SIGMIREAN N.D. LAVINIA-ADELINA

CARCALEŢ E. ADRIANA

HANDOCA D. RALUCA-ŞTEFANA

OANCEA M. ALEXANDRU-LAURENŢIU

TATAR L. ŞTEFANA-ANDREEA

DARIE S. RĂZVAN-STELIAN

KALININ N. RĂZVAN-FLORIN

PALFERENŢ N. ANA-ALEXANDRA

TEIŞANU C.V. DELIA

DIAC ŞT. MARIA-ALEXANDRA

LIVADĂ M. MATEI

PÉTER CS. EDUARD

ŢIGĂNAŞU G. RALUCA-GABRIELA

       

12b

Vînău Alina-Ioana

Tehnician în instalații electrice

 

ANDON E. ROBERT-IONUŢ

BUCURI T. ANDREA-ALEXANDRA

GHIURCĂ A. IOANA-ALEXANDRA

SĂRĂCUŢU V. CORNEL-ALEXANDRU

BASARAB G. ANDRÁS

BUTNARU T. DAVID-ADRIAN

LAIU V. ELENA

SPULBER I. CIPRIAN

BERCEA D.D. ROBERT-ALEXANDRU

COFARI I. IOAN-CRISTIAN

MATEUŢ I.A. ANDREI-IOAN

SZABO A. LENUŢA-DENISIA

BOLDI I. ALEXANDRA

COZMA C. FLAVIA

MITESCU G. LAURA-ALEXANDRA

TANASE E. ALEXANDRU

BOTEZATU G. BERNADETA

CRĂCIUN D. ANDREA-LARISA

MOISE C. CONSTANTIN-ALEXANDRU

TONIŢĂ I. ROMINA-LAVINIA

BUCUREL C. GABRIEL

GAVRILĂ N. GABRIEL-ROBERT

MOLDOVAN N. MĂDĂLINA

 
       

12c .Tabloul Clasei

Ábrahám Irén-Katalin

Tehnician în instalații electrice

 

ALBERT L. ALFRÉD

BARA I. KRISTÓF

FERENCZ K. TIMEA

MOLNÁR T. ERVIN

ALBERT T. HENRIETTA

BARABAS I.Z. ÁGOTA-ANGELLA

GÁL I. ARNOLD-MIHÁLY

PÉTER A. ZSOLT

ALBERT-BÁLINT J. ORSOLYA

BORBÉLY E. ALEXANDRA

GYÖRGY CS. HELGA

SILLÓ A. KINGA

ANDRÁS G. KÁROLY

BOROS A. MIHÁLY

IOJĂ F. PÉTER

SZÉKELY L. LÓRÁND

BÁCS L. NORBERT

BUCĂTARIU D. DANIEL

LÁSZLÓ E. TÜNDE-ÉVA

TOMPOS F. HENRIETTA

BALÁZS A. TIMEA-MÁRIA

BUSUIOC I. HELGA-MARIA

MÁTÉ CS. ALFRÉD

TÖRÖK I. ÁGOTA

BALÁZS L. CSONGOR

CSISZÁR Z. RÓBERT

MÁTHÉ G. LEVENTE-GYÖRGY

 

BÁLINT A.CS. ÁGOTA

DEREGÁN G. WALTER

MÁXEM L. EMESE

 
       

13a

Kis Erzsébet-Zita

Organizator banqueting

 

ANDRÁS L. ATTILA

CERNAT I. RĂZVAN IONUŢ

MĂRCUŢĂ D. ANDREI

TANKÓ A. ZSOLT

AVĂDĂNII V. ADI-VASILICĂ

CISER C. DARIUS-CLAUDIU

MITESCU G. PETRU-CRISTIAN

ŢĂRANU G. IULIAN

BARB-CIORBEA N. ALINA

CRIŞAN N. NELU-VALENTIN

MITREA I. ANDREI-IONUŢ

 

BEŢA C. IULIAN

LÖRINCZ E. BOGDAN-EMIL

NIŢĂ M. ELENA

 
       

14a seral

Nistor Mircea

Tehnician electromecanic

 

ANGHEL I. ANIŞOARA

BIRÓ E. IMRE

MARKALY C. CLAUDIA

SZÁSZ L. ELLA

BIRÓ K. BÁLINT-ISTVÁN

DOBOS A. TÜNDE-MÁRIA

SPÎNU N. NECULAE-EDUARD

ZOTA I. ANAMARIA